Malabrigo Sock - skladom

Malabrigo Sock - skladom

Mäkká, príjemná a veľmi variabilná priadza na pletenie zo 100% uruguajského merina. Použiť ju len na ponožky by bola veľká chyba.

100% merino superwash
402m/100g, ihlice: 2,25 – 3,5 mm
31 očiek na 10cm

17,60 €

Vybratá farba:

35 ks skladom
Jedna z najuniverzálnejších priadzí značky Malabrigo, ktorá má s bežnými ponožkovými priadzami spoločný len názov a hrúbku. Jemná, ručne farbená vlnená priadza na pletenie poskytuje krásu a výnimočnosť značky Malabrigo spojenú s vysokým komfortom údržby vďaka úprave superwash. Dodávaná v 100 g pradenách vo veľkom výbere farieb.

Priadza je farbená v lotoch po 5 pradien. Vzhľadom k technológii farbenia počítajte s farebnou odlišnosťou jednotlivých  balení aj pradien, čo sa zreteľne prejaví najmä u multicolor odtieňov.. Pokiaľ chcete zachovať rovnomernejšiu farebnosť úpletu, pleťte jeden úsek naraz z dvoch rozdielnych pradien. Napr. striedavo dva riadky z jednoho a dva riadky z druhého pradena.

Veľmi vhodná na doplnky, šatky, plédy, čiapky, ľahké letné dámske modely. Vynikajúca aj na detské modely. Vďaka vysokému návinu úsporná – 100 g stačí na pár pánskych ponožiek, čiapku, kratší šál. Na jednoduchý dámsky pulóver veľkosti 40-42 Vám bude stačiť 400g.

Po použití nechajte vyvetrať. Možné pranie v práčke (program vlna) prostriedkami určenými na vlnu, teplota 30 °C. Sušte naplocho. Nepoužívajte aviváž.