Podľa výrobcov

Vyberte si priadzu na pletenie podľa výrobcu alebo značky.
BC garn, Kremke Soul Wool, Malabrigo, Rowan, Regia, Rosy green wool,
Najpredávanejšie pletacie priadze máme skladom.

Malabrigo

Priadze na pletenie výhradne z prírodných materiálov. Výborná kvalita a nádherná farebnosť dodajú vašim výrobkom nenapodobiteľné čaro. Ručne farbené priadze dodávané v pradenách. Uruguaj.


BC garn

Priadze na pletenie značky BC garn. Pôvodne dánsku rodinnú firmu kúpili nemeckí manželia Kremkeovci, ktorí ju systematicky budujú ako značku zameranú na prírodné materiály s GOTS certifikátmi.


Kremke Soul Wool

Kvalitné priadze z prírodných materiálov s dôrazom na ekologicky udržateľnú výrobu. Vlastná značka manželov Kremkeovcov, ktorí vlastnia aj značku Bc garn a značku Kremke Soul Wool budujú ako doplnkovú k slow fashion a GOTS certifikovaným produktom BC garn. Ide o dizajnovo módnejšie priadze a často aj experimentovanie s technológiou spracovania a recyklovanými surovinamni.


Rosy Green Wool

Mladá nemecká značka Rosy Green Wool sa špecializuje na 100% organickú vlnu. Priadze majú najuznávanejší ekologický a sociálny certifikát GOTS a sú spracovávané v Európe. Priadze z juhoamerického merina majú úpravu superwash.


Regia

Ponožkové priadze na pletenie, ktoré stanovujú európsky štandard. Mimoriadne odolné a nenáročné na údržbu.
Pletenie ponožiek a malých projektov vám ponúka neobmedzené možnosti na vyskúšanie nových nápadov, techník a farebných kombinácií.