Rowan magazine 55

Rowan magazine 55

Najúspešnejšie letné vydanie posledných rokov.
Leto 2014 s čistou ženskosťou, maurským kultúrnym dedičstvom a priamymi farbami súčasnosti.

38 modelov, 176 strán na kriedovom papieri

v angličtine

17,90 €

3 ks skladom
Modely sú zoradené v troch tématických celkoch:

Clarity - veľmi ženské, krehké modely z tých najjemnejších priadzí. 13 éterických modelov v čistých, svetlých farbách zhotovených vzdušnými čipkovými vzormi.

Legacy - v bohatých štruktúrach a farebnej harmónii tejto kolekcie sa odráža dedičstvo islamskej a maurskej kultúry. Modely sú fotografované na pozadí nádherných maľovaných kachlíc v orientálnom prostredí španielskej Sevilly. 9 dámskych a 4 pánske modely. Viacfarebné priadze ako Revive alebo Summerspun tu poslúžili návrhárom viac ako dobre.

Essentials - pruhy a prúžky vo všetkých podobách. Táto nevyčerpateľná téma na seba zobrala podobu 12 optimistických, moderných návrhov.

V tomto vydaní sa môžete pokochať aj fotografiami 7 modelov Kaffe Fassetta, ktoré sú po registrácii zadarmo k dispozícii na stránke www.knitrowan.com.

Okrem hlavnej modelovej časti v magazíne nájdete napríklad rozsiahle články o Írskej (háčkovanej) čipke, o Cechu pletenia a háčkovania Spojeného kráľovstva alebo sa v záverečnom odstavci článku o ľane dozviete túto radu:"Ľan nikdy nesušte v sušičke. Ľanové tkaniny jemne vyperte a kým sú ešte vlhké zrolujte ich, vložte do plastového vrecka a najmenej na dve hodiny dajte do chladničky. Potom použite naparovaciu žehličku nastavenú na najvyššiu teplotu. Výsledkom bude tkanina s hodvábnym leskom."

Prezentáciu Rowan magazine 55 nájdete tu.