Rowan magazine 57

Rowan magazine 57

Pletená móda pre jar-leto 2015 z návrhárskej dielne značky Rowan. Opäť vynikajúce návrhy a ich skvelá prezentácia.

144 strán, 39 modelov

v angličtine

17,90 €

3 ks skladom
Modely v tohtoročnom letnom vydaní Rowan Magazine (na ktoré sa oplatí pozrieť aj od chrbta) sú rozdelené do troch tém.

Daydream - 14 romantických modelov v pastelových farbách vás naladí na romantickú nôtu v jemnom rytme 50-tych rokov. Modely sú zhotovené z jemných, tenkých priadzí a ich ženskosť je zdôraznená plošným použitím dierkovaných vzorov a pletenej (háčkovanej) čipky. Sú dôkazom, že správne pochopená pletená romantika môže byť súčasná, nepresladená aj elegantná. Snívajte...

Relic - kolekcia 7 dámskych a 6 pánskych modelov plná farebných prechodov, vzorov a štruktúr inšpirovaná farbami a textúrami antických pamiatok. Nielen perfektne strihovo a farebne vyvážený úvodný model od Kaffe Fassetta, ale aj ďalšie, najmä pánske modely tejto skvelej kolekcie si zasluhujú potlesk. Samozrejme, aj vďaka použitým materiálom.

Essentials - 12 variácií na hlavnú tému tejto sezóny - modrú džínsovinu. Návrhári nie sú prvoplánoví a rozohrávajú ju vo všetkých podobách. Farebne, strihovo a materiálovo priamočiare modely majú šancu stať sa najobľúbenejšími kúskami Vášho pleteného šatníka.

Okrem fotografií modelov a obsiahlej technickej časti nájdete v tomto čísle články o práci dvoch návrhárov (Amy Herzog, Justin Alves Khan), článoček o hodvábe a veľmi zaujímavú reportáž z novo otvoreného Clothworkers Centre v Londýne.

Prezentáciu Rowan magazine 57 nájdete tu.