Malabrigo Rios - skladom

Malabrigo Rios - skladom

Stredne hrubá priadza na pletenie s jednoduchou údržbou. Ručné farbenie výborne vynikne na jednoduchých modeloch.

100% merino superwash
192 m /100 g, ihlice: 4 - 5 mm

18-22 očiek na 10cm

13,90 €

Vybratá farba:

58 ks skladom
Vlnená priadza Rios patrí od svojho uvedenia na trh medzi najobľúbenejšie priadze na pletenie značky Malabrigo. Je vyrábaná z uruguajského merina v Peru a má úpravu superwash. Oproti priadzi Malabrigo Worsted je Rios zosúkaná zo 4 nití, čo jej poskytuje vyššiu pevnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Pritom samozrejme nemôže dosiahnuť mimoriadnu mäkkosť a objemnosť jednonitky, ktorou je Worsted. Priadza Rios, rovnako ako Sock a Arroyo, je výbornou voľbou pre tých, ktorí ešte nemajú skúsenosti s údržbou chúlostivých vlnených materiálov, ale radi by si užívali kvalitu a krásu ručne farbenej priadze Malabrigo. Na pulóver veľkosti 40-42 spotrebujete podľa strihu a zložitosti modelu cca 600-700 g priadze.

Vzhľadom k technológii farbenia počítajte s miernou farebnou odlišnosťou jednotlivých balení. Pokiaľ chcete zachovať rovnomernejšiu farebnosť úpletu, pleťte naraz z dvoch rozdielnych pradien. Napr. striedavo dva riadky z jednoho a dva riadky z druhého pradena.

Farby označené (*) sú pestrofarebné a budú obsahovať pradená, ktoré budú (pri zachovaní celkovej farebnosti úpletu) výrazne farebne rozdielne. Ak chcete dosiahnuť rovnomernejšie zafarbenie výsledného výrobku použite postup popísaný vyššie.

Údržba:
Po použití rozložte a nechajte vyvetrať. Môžete prať v práčke (program vlna) prostriedkami určenými na vlnu pri teplote 30 °C. Sušte naplocho. Nepoužívajte aviváž.
 
skúšobná vzorka:18-22 očiek na 10 cm

  • Minimálne objednacie množstvo farieb, ktoré NIE sú skladom je 500g
  • Objednávanie produktov, ktoré nie sú skladom, je možné len počas objednávacej akcie.